Ополченці зайняли частину ВВ МВД в центрі Донецька

Під свій контроль узяли ополченці військову частину внутрішніх військ МВС України в центрі Донецька. Це сталося після того, як українські силовики ранком 26 червня отримали наказ про початок активних дій проти представників Донецької народної республіки.

На переговори з військовослужбовками в частину на вулиці Щорса, 116 прибули бійці батальйону Схід, повідомляє ІТАР-ТАРС. Переговори закінчилися перестрілкою. За попередніми даними, загиблих і постраждалих в результаті перестрілки немає.

У частину днями прибули близько 150 бійців Правого сектора. Там також знаходиться велика кількість зброї і боєприпасів.

У прес-службі ДНР підтвердили, що частина перейшла під контроль ополченців.

На українських ресурсах повідомляється, що частину узяли під контроль озброєні люди з деякого угрупування Кальмиус.

Очевидці чули автоматні і кулеметні черги, а також постріли гранатометів. Перестрілка почалася півтори години тому.

Співробітники Державної автоінспекції перекрили усі найближчі вулиці і не пропускають до частини автомобілі і громадський транспорт.

Незважаючи на перемир'я, оголошене відповідно до мирного плану президента України Петра Порошенка, бойові дії на території ДНР тривають. Як повідомлялося, перемир'я було оголошене з 20 червня з 12:00 за київським часом до 10:00 27 червня.

Київська влада порушує умови оголошеної угоди про перемир'я. Під Слов'янськом Київ висадив десант. І в цьому районі поновилися бої. З'явилася інформація про те, що у гори Карачун збитий вертоліт Ми-8.

У другій половині дня 26 червня спалахнули бої в районі аеропорту Краматорська. Сюди український вантажний літак скинув три ящики. Вміст ящиків доки не відомий. Ополченці ведуть запеклу перестрілку в районі викиду вантажу.

Декілька вибухів прогриміли в районі аеродрому Краматорська і увечері 25 червня. За даними представника народного ополчення, в цілому було чутне п'ять вибухів, а перед цим звуки інтенсивної стрільби доносилися з боку Слов'янська. У небі над Краматорськом були видні освітлювальні ракети.

.

Добавить комментарий