Путін обговорив з Радбезом ситуацію на Україні

Ситуація на сході України стало темою оперативної наради президента Росії Володимира Путіна з постійними членами Ради безпеки. На нараді обговорювалися зусилля, що робляться для продовження режиму припинення вогню. Також обговорювалося продовження контактів між конфліктуючими сторонами конфлікту, пояснив прес-секретар глави держави Дмитро Пісків.

У засіданні Ради безпеки Росії взяли участь прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, голова адміністрації Кремля Сергій Іванов, секретар Ради безпеки Микола Патрушев і його заступник Рашид Нургалієв, спікер Ради Федерації Валентина Матвиенко, міністри оборони Сергій Шойгу, внутрішніх справ Володимир Колокольцев і закордонних справ Сергій Лавров, директор ФСБ Олександр Бортников, директор СВР Михайло Фрадков, повідомляє ІТАР-ТАРС. Також в обговоренні брав участь постійний член Ради безпеки Борис Гризлов.

За продовження терміну перемир'я висловився президент Володимир Путін 25 червня в телефонних переговорах з президентами Франції Франсуа Олландом, України Петром Порошенком і канцлером ФРН Ангелой Меркель.

Володимир Путін загострив увагу своїх співрозмовників на створення умов для належного контролю за режимом припинення вогню

Прибічники федералізації підтвердили намір брати участь в трибічній зустрічі за участю Росії, України і Організації по безпеці і співпраці в Європі. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи перед депутатами Парламентської асамблеї Ради Європи.

Черговий раунд консультацій по мирному врегулюванню в Донбасі і на Луганщині призначений на 27-і червня. Про це заявив перший віце-прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургин. За його словами, консультації пройдуть в режимі, аналогічному тому, що проводилися раніше.

На зміну режиму припинення вогню на Україні повинна прийти довгострокова відмова від насильства, заявив журналістам у Відні після переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним діючий голова ОБСЄ, президент Швейцарії Дідьє Буркхальтер. Глава ОБСЄ повідомив також, що 25 червня на схід України знову відправиться трибічна контактна група, яка сприяла встановленню перемир'я в регіоні минулого тижня.

Оголошене Петром Порошенком перемир'я на сході України закінчується 27 червня о 11 годині за московським часом.

новости строительства http://sv-barrisol.ru/ .

Добавить комментарий