Ахметов готовий співпрацювати з бісом лисим

Відомий український мільярдер Ринат Ахметов заявив, що вирішення озброєного конфлікту на сході України можливо виключно політичним шляхом, альтернативи мирним переговорам немає.

Прийти до мирного рішення. Я особисто, я вам хочу сказати, іншої дороги, як стіл переговорів, не бачу, - приводить Інтерфакс слова олігарха. Він вважає, що на сьогодні треба прибрати агресію, треба сідати за стіл переговорів і домовлятися, все одно домовлятися. Хоч з бісом лисим треба домовлятися, але світ потрібний. Людям потрібний світ. Я ще раз говорю, - відмітив Ахметов.

За його словами, людей не цікавить процес, їм потрібний світ. Потрібний тільки світ. Хто дасть світ - це найбільший мудрець. І ось я хочу сказати: на сьогодні якраз екс-спікера Верховної Ради Івана Степановича бракує, тому що це мудра людина була. Це та людина, яка компромісна людина, яка могла знайти, поговорити з одним, з іншим, з третім, знайти компроміс, і від цього виграє і Донбас, і Україна, - переконаний бізнесмен.

Ахметов також висловив думку, що щасливий Донбас - це коли люди мають гідну роботу, гідну зарплату і гідне життя. Він бачить щасливий Донбас тільки в єдиній Україні. Донбас без України буде нещасливий. І Україна без Донбасу буде слабка, - сказав він.

.

Добавить комментарий