Порошенко пригрозив відмінити перемир’я

Достроковою відміною перемир'я пригрозив президент України Петро Порошенко. Він віддав наказ керівникам силових структур відкривати вогонь у відповідь на атаки на армійські позиції в зоні так званої антитерористичної операції. Наказ Петро Порошенко озвучив на зустрічі з силовиками 24 червня, повідомляє Інтерфакс.

Незважаючи на перемир'я, оголошене згідно з мирним планом президента України Петра Порошенка, бойові дії на території ДНР тривають. У Слов'янську і Краматорську було лише короткочасне затишшя. Президент України Петро Порошенко оголосив 20 червня з 12:00 за київським часом(06:00 по Москві) перемир'я до 10:00 ранку 27 червня.

Київська влада порушує умови оголошеної угоди про перемир'я. Під Слов'янськом Київ висадив десант. І в цьому районі поновилися бої. З'явилася інформація про те, що у гори Карачун збитий вертоліт Ми-8.

Ми виконуємо умови досягнутої домовленості, але ми бачимо, що супротивник не дотримується їх, - у свою чергу в Луганську заявив голова Верховної Ради проголошеної Луганської народної республіки Олексій Карякин. - Ми готові продовжувати переговори, проте основна їх умова - непересування сил під час припинення вогню.

Як приклад порушення досягнутих угод Карякин відмітив артобстріл Привілля, військові дії в районі селища Червоний Партизан, а також проліт літака над Луганськом.


Добавить комментарий