За пост міністра Уїлбора Росс повинен подякувати медицині

Сенат США затвердив кандидатуру Росса на пост міністра торгівлі. Американист в бесіді з НСН порахував, що 79 років - занадто багато для міністра.

79-річний мільярдер Уїлбора Росс затверджений Сенатом США на пост міністра торгівлі. За кандидата проголосували 72 людини, при цьому проти виступили 27 законодавців. Варто зазначити, що серед сенаторів, які підтримали Росса, виявилися і члени Демократичної партії (19 представників). Кандидатура мільярдера була висунута Дональдом Трампом. Він висловив надію на те, що Росс зможе домогтися чесних торгових угод і знизить торговий дефіцит з Китаєм і Мексикою, повідомляє Reuters.
Керівник Центру досліджень зовнішньополітичного механізму США Сергій Самуйлов заявив НСН, що 79 років для політика - це багато.

«Свого часу Рейган прийшов до влади в 70 років. Тоді це вважалося незвичайним. Зараз це не розглядається, як якийсь дуже великий вік. А ось про 79, я щось не пригадую, щоб такі люди були. 79 - це забагато для політика на такій посаді, як міністр торгівлі », - вважає експерт.

За словами Сергія Самуйлова, якщо мільярдер пройшов медкомісію, то залишається тільки радіти за медицину США.
«Я думаю, перш ніж висунути кандидатуру на затвердження в Сенат, вони не тільки проходять перевірку з боку ФБР, але і заповнюють величезну анкету, де є опитування про стан здоров'я, а потім їх ретельно перевіряють аж до аналізу крові тощо. Якщо вже його висунули, і він пройшов через Сенат, значить, медичну перевірку здоров'я він пройшов успішно. У цьому плані можна порадіти за американську медицину », - уклав Самуйлов.
Нагадаємо, стан Росса оцінили в 2,9 мільярда доларів. В основному, за родом діяльності він спеціалізується на перепродажі підприємств-банкрутів. Це не єдиний мільярдер в адміністрації Трампа. Так, раніше міністром освіти США стала Бетсі Девос, стан якої оцінили в 1,2 мільярда доларів.

Все товары для офиса с доставкой: пробковая доска. .

Добавить комментарий