Сеул тисне на ООН, щоб прискорити колапс КНДР


Заввідділом Кореї і Монголії Інституту сходознавства РАН розповів НСН, що стоїть за закликом виключити КНДР із ООН.
Глава зовнішньополітичного відомства Південної Кореї Юн Бен Се закликав ООН виключити КНДР з організації. З такими словами він виступив 28 лютого на конференції з роззброєння в Женеві. Як аргумент Юн Бен Се використовував звинувачення КНДР у вбивстві Кім Чон Нама, на тілі якого знайдені залишки речовини VX, яке заборонено конвенцією по хімзброї. За словами глави МЗС Південної Кореї, північнокорейська влада «нелюдські» і можуть завдати удару хімзброєю «коли завгодно і де завгодно», повідомляє Рёнхап.

Заввідділом Кореї і Монголії Інституту сходознавства РАН Олександр Воронцов заявив НСН, що подібними заявами Сеул намагається посилити тиск на Пхеньян.
«Виступаючи з такою ініціативою, Південна Корея намагається використовувати цей факт для посилення тиску та ізоляції Північної Кореї, щоб наблизити колапс Північної Кореї. Чи має ця ідея шанси на реалізацію? Я думаю, немає, оскільки факт організації вбивства Кім Чен Нама КНДР не доведений. Неспростовних доказів того, що це зробили жителі півночі - немає. Активність Південної Кореї, з точки зору юридичної і здорового глузду, завищена, тому що відбулося вбивство громадянина КНДР. Тут Південна Корея намагається зіграти першу партію в справі, яке її безпосередньо не стосується », - розповів експерт.

Експерт: У Сеула немає доказів втечі підозрюваних у вбивстві Кім Чон Нама через РФ
За словами Олександра Воронцова, ООН не досягне жодних цілей, виключивши зі складу організації КНДР.
«Я не думаю, що виключення КНДР з ООН може бути. Які цілі будуть досягнуті цим? Я не їх бачу », - підсумував у розмові з НСН Воронцов.
Нагадаємо, раніше Сеул заявив, що звертався в РФ за допомогою у встановленні місцезнаходження передбачуваних вбивць Кім Чон Нама. Як уточнили в Південній Кореї, вони зникли з Малайзії через Владивосток, Москву, Дубай і Джакарту. Як повідомили 28 лютого ЗМІ, Росія в зверненні відмовила. Однак джерело в МЗС розповів, що офіційних звернень на адресу Москви не надходило, повідомляють РІА Новини.

.

Добавить комментарий