ФРН і Росії не потрібен новий договір з озброєнь. Досить виконувати старий

Німеччина виступила за розробку з Росією нової угоди з озброєнь. Політолог розповів НСН, що за цим стоїть.
Міністр закордонних справ Німеччини Франк Вальтер Штайнмаєр заявив про необхідність нового спільного угоди з Росією по контролю над озброєнням, передає Reuters .
За словами Штайнмайера, нова угода дозволить двом країнам уникнути ризиків і побудувати довірчі відносини. Крім того, на тлі збільшення регулярних військових навчань Росії і НАТО всі сторони повинні дотримуватися єдності в питанні зниження напруженості в Європі.

ФРН і Росії не потрібен новий договір з озброєнь. Досить виконувати старий

Як нагадав НСН директор Міжнародного інституту новітніх держав Олексій Мартинов, між Росією і ФРН і так є схожий договір, тому необхідності в новій угоді немає.
«Я не впевнений, що є необхідність складати і укладати новий договір, - зазначив політолог. - Я не знаю, що мав на увазі Штайнмаєр, коли запропонував новий договір, але я вважаю, що з точки зору концептуальної або балансу інтересів і сил діючий договір відповідає всім необхідним вимогам ».
За його словами, в першу чергу треба не переписувати договори і переукладати їх, а виконувати зобов'язання за вже існуючими.
«Росія їх виконує, НАТО - ні. Німеччина, як член НАТО, повинна відповідати цьому. Я б рекомендував німецьким політикам спочатку визначитися з точки зору своїх суверенних інтересів, а потім вже говорити про якісь нові договори », - сказав НСН Олексій Мартинов.
Крім того, політолог розповів, чим зумовлені заяви з боку німецького міністра.
«Та ескалація, яку уздовж російських кордонів затіяли натовські структури, саміт НАТО у Варшаві, чотири батальйони під егідою НАТО вздовж російських кордонів у Прибалтиці і Польщі, - це не додає спокою в Європі. Росія все прекрасно бачить, ми розуміємо, що ці дії спрямовані проти нас. Відповідні дзеркальні заходи вживаються і з російської сторони - це і навчання, і раптові перевірки боєготовності. Але все те, що відбувається з російською стороною, відбувається саме на російській суверенній території. А дії НАТО розгортаються на території різних країн. Більш того, натовські чиновники публічно називають Росію загрозою. Німецькі чиновники просто підтвердили вголос, що це турбує всіх нормальних людей в Європі », - констатував у розмові з НСН директор Міжнародного інституту новітніх держав.
Нагадаємо, напередодні президент Володимир Путін доручив провести раптову перевірку боєготовності в ряді військових округів Росії, а також перевірити готовність командування ВКС і ВДВ.

.

Добавить комментарий