МакSим: Я мислю, як чоловік

Співачка МакSим розповіла НСН про те, як відзначить день народження, чому вона називає себе Бембі і як ставиться до творчості групи «Арія».
Сьогодні привітання приймає одна з найбільш зворушливих російських співачок МакSим, якій 10 червня виповнилося 33 роки. Напередодні дня народження, побувавши в ефірі шоу «негідник» на BEST FM, вона розповіла читачам НСН про власну школу мистецтв і взаєминах з колегами по цеху.

- Розкажи докладніше про свою школу мистецтв.
- Вона відкрилася у вересні, і зараз у нас завершився перший навчальний рік. Для мене було приємним подивом побачити, якого прогресу іноді досягають діти всього за один рік навчання. Дівчинка, яка раніше зі мною привітатися не могла, червоніла, блідла, зараз вже співає «Катюшу» з великим задоволенням. Ідея про створення школи була у мене в голові вже давно. Я зібрала команду і особисто підбирала кожного викладача - всі вони з величезним стажем, з величезним досвідом, зі своїми учнями-переможцями. Тому за них не соромно. І результат видно. Це здорово!
- Багато талановитих дітей у нас?

МакSим: Я мислю, як чоловік

- Дуже багато. Я в такому захваті перебуваю. Вони настільки серйозно підходять до питання творчості, до питань свого розвитку і вони щиро хочуть навчитися. Звичайно, багато хто приходить і хочуть, особливо батьки учнів дітей, відразу з Дімою Біланом співати. А мені б хотілося давати дітям і класичну освіту, а потім вже виводити на основи аранжування та барабани. Крім того, для мене дуже важливо, щоб діти отримували задоволення. Вони все одна команда. Ми їх між собою об'єднали, вже і мами дружать, і викладачі з дітьми при зустрічі обіймаються. Атмосфера - це найважливіше. Коли я вчилася, я боялася свого викладача з лінійкою. Це як страшний сон.
- А як тоді вийшла, що тебе знову занесло в музику, якщо відносини з нею в дитинстві не складалися?
- У цьому є, напевно, частка долі. Я сама по собі розвивалася, хоч і отримувала музичну освіту. Але, тим не менше, я експериментувала дуже багато. І пісні стали з'являтися. Спочатку хотілося складати слова в складну віршовану форму, а потім це все складати в мелодію. Розповісти свої перші вірші я нікому не могла, тому що просто соромилася.
- А кому довіряла свої перші вірші? Щоденника?
- Так, це те, що було на душі. Також ми і з подружкою сиділи за однією партою і переписувалися з нею на листочку дико саркастичними і жартівливими стішочкамі, які були про сучасність або про поточну секунду.

.

Добавить комментарий