Лоза дозволив Мацуєву зіграти «Пліт» на честь дня народження

Лоза заявив НСН, що ні подарує піаністу Мацуєва на день народження нову композицію, але зате дозволить зіграти «Пліт»!

Лоза дозволив Мацуєва зіграти «Пліт» на честь дня народження
Видатному піаністу Мацуєва завтра виповнюється 41 рік. Напередодні дня народження музикант Юрій Лоза дозволив імениннику зіграти кілька його відомих композицій:
«Я з ним особисто не знайомий, але зазначу, що Мацуєв дійсно добре грає на піаніно. І якщо він захоче зіграти мій твір, то будь ласка. Я не буду проти, - заявив НСН Лоза. - Він, адже, перш за все, виконавець. І твір, яке він береться грати, має відповідати його виконавського рівня. Зазначу, що Мацуєв підбирає для себе досить складні твори, які може написати людина, яка також добре володіє інструментом, як і він ».
Юрій Лоза вважає, що будь-який композитор повинен добре грати на своєму інструменті, але ось Чайковський володів піаніно "в меншій мірі", тому виїжджав за рахунок фантазії:
«Я знаю, що Ференц Ліст вважається еталонним композитором для класичної музики, тому що він сам був чудовим піаністом, як і Сергій Рахманінов. А ось Петро Чайковський вже володів інструментом в меншій мірі, тому і писав менш піаністичні композиції, але зате з красивою фантазією. Я знаю, що Антон Рубінштейн, який якось грав його концерт, сказав, що піаніст б так не написав, тому що пальці у піаніста стоять по-іншому. Напевно, тому Денис Мацуєв не замовляв мені написати музичний твір для себе, тому що мені не вистачить грамотності написати складну музику для гарного піаніста », - зізнався НСН Лоза.

.

Добавить комментарий