Недавнє відкриття — гребінець Tangle Teezer

Переваги Tangle Teezer:
- Безболісно розчісує навіть дуже заплутане волосся (що особливо важливо при розчісуванні дитини)
- Підходить для мокрого і сухого волосся;
- висока якість;
- Гнучкі масажні зубчики;
- Нейтралізує статичну електрику;
- Ергономічний стиль;
- Яскравий дизайн;
- Спеціальна захисна кришка зубчиків для сумочки

tangle teezer

Основна перевага - розплутує навіть дуже заплутане волосся!
Наскільки я знаю, tangle teezer можна замовити і в Україні.

Дівчата, хочу поділитися з вами моїм недавнім відкриттям - гребінцем Tangle Teezer. Так-так, ось така, здавалося б дивна тема).

З самого дитинства у мене були проблеми з розчісуванням, аж до сліз і істерик. Волосся просто перепліталися на шматки, їх було дуже складно і шалено довго розплутувати. А щоб розчесати сирі волосся - це взагалі була - mission impossible, мені потрібно було повністю висушитися і тільки потім приводити волосся в порядок.

Зараз же з цим просто чудовим гребінцем я можу розчесати свої заплутані волосся швидко, просто, в будь-якому стані, без болю і великої кількості видертого волосся. Це просто диво! Без всяких додаткових спреїв і диво-засобів. Компактна, зручна, а головне - блискуче справляється зі своїм завданням. Дівчатка, всім дуже рекомендую! Особливо тим, хто стикається зі складністю при розчісування.

І ще раз - зубчики Tangle Teezer не видирає волосся, затягуючи їх в вузли, а розплутує скраю. Саме тому і діти, і дорослі без розуму від цієї чудової розробки британських стилістів!
На перший погляд щітка для волосся Tangle Teezer здається незвичною, так як досить мініатюрна і не має ручки. Але як тільки береш її в руки, відразу розумієш, що це не так!

Має ергономічну, дуже продуману форму і не вислизає з рук.

.

Добавить комментарий