Біженцям з України допоможуть житлом і грошима

Володимир Путін доручив уряду посприяти в розміщенні біженців, що переїжджають із зон конфлікту на Україні в Росію. Про це президент заявив на зустрічі з кабінетом міністрів.

Я просив би вас подумати на тему про те, як ми можемо допомогти людям, що опинилися в зоні конфлікту, які виходять на нашу територію, - цитує Путіна ІТАР-ТАРС. - Ясно, що об'єм, кількість біженців вже таке, що регіонам важко справлятися. Прошу уряд подумати, як би підтримати регіони. Знаю, що голова уряду таке рішення прийняв.

У свою чергу віце-прем'єр Дмитро Козак повідомив, що що має статус біженця переселенцям з України виділятиметься одноразова грошова допомога. Значне число людей розміщене в російських сім'ях, люди не розраховували на те, що це займе місяць-два, тимчасовий притулок, тому зазнають сьогодні матеріальну трудність, - сказав Козак. - Прийнято рішення до понеділка підготувати пропозиції з тим, щоб тим, хто має статус тимчасового притулку в Російській Федерації, надавати одноразовий посібник.

Козак пояснив, що українські банки не працюють, багато хто приїхав з банківськими картками і не можуть зняти гроші. Тому одноразовий посібник дозволить людям деякий час підтримати, відмітив він. Крім того, уряд прийняв рішення про надання медичної допомоги і вакцинації людей, які приїжджають. У місцевих органів влади такого права немає. Виділимо необхідні ресурси. Така допомога буде надана, - сказав Козак, підкресливши, що це торкнеться в першу чергу дітей.

Незважаючи на перемир'я, оголошене згідно з мирним планом президента України Петра Порошенка, бойові дії на території ДНР тривають. У Слов'янську і Краматорську було лише короткочасне затишшя. Президент України Петро Порошенко оголосив 20 червня з 12:00 за київським часом(06:00 по Москві) перемир'я до 10:00 ранку 27 червня.

.

Добавить комментарий