Актрису Милу Кунис розсердили питання журналістів про Україну

Актриса Мила Кунис вибухнула грізною тирадою під час інтерв'ю. Журналіст задав кінозірці, що народилася на Україні, питання про те, чи важко їй було після переїзду в США. Кунис заявила, що багато разів говорила про це в різних інтерв'ю. І додала, що не має наміру коментувати події, які зараз відбуваються на її історичній батьківщині.

Питання актрисі ставив журналіст видання Star - Ledger Стівен Уитти. Перш, ніж торкнутися теми України, він запитав зірку фільмів Чорний лебідь і Оз : великий і жахливий про те, як проходить її вагітність. Кунис від коментарів відмовилася. Потім її запитали, чи не збирається вона грати більше драматичних ролей, щоб, що називається, кинути виклик самій собі. Кунис заявила, що її запитували про це вже багато разів.

Ненавиджу, коли мені ставлять це питання. Люди помилково вважають, що зніматися в комедіях легко. Я постійно шукаю нові виклики для себе і знаходжу безліч речей, які можна здолати. Я просто хочу працювати з людьми, які талановитіші, ніж я, щоб можна було чомусь у них навчитися, - сказала вона.

Потім журналіст вирішив змінити тему і запитав, чи важко було семирічною Кунис звикнути до такої зміни в життя, як переїзд в іншу країну. Адже на той момент майбутня актриса не знала ні слова по-англійськи. Це питання актрису теж не вразив.

Я говорила про це сотні разів. Це найбуденніша тема, як і будь-яка історія про емігрантів, - відповіла вона. - Я навіть знаю, про що буде ваше наступне питання, так що давайте краще відразу його пропустимо. Ви хочете запитати, що я думаю про того, що відбувається на Україні. Але той факт, що до семи років я жила на Україні, ще не говорить про те, що я якось ідентифікую себе з цією країною. Далі вона пояснила: Просто дивно, коли інтерв'ю про фільм Третій зайвий перетворюється на інтерв'ю про Україну, і саме це виходить в заголовок.

Мабуть, Уитти вирішив, що його спроби провести інтерв'ю з Милой Кунис остаточно провалилися, і почав вибачатися. Втім, актриса змінила гнів на милість і завірила журналіста, що все нормально.

У свою чергу, журналісти популярного видання E! Online відмічають: Ух ти, ми навіть уявити собі не можемо, що тоді можна вважати поганим інтерв'ю!

А автор видання Salon вважає, що журналіст сам винен, і Кунис відповідала йому хоч і різко, але щиро. Принаймні, вона пояснює, чому їй не подобаються ті або інші питання - від багатьох зірок нічого подібного не дочекаєшся. А одним зі своїх висловлювань Уитти взагалі міг би скривдити будь-яку жінку. У розмові він припустив, що Кунис так різко відповідає на його питання із-за нападу уранішньої нудоти. Ці слова автор статті назвав неприкритим сексизмом.

Сам Уитти відмітив, що кожне питання, озвучене їм під час 25-хвилинної телефонної бесіди, здавалося, дратувало зірку або примушувало її нудьгувати. Тому він припустив, що Кунис просто не в дусі.

.

Добавить комментарий