Україна поскаржилася СБ ООН на російських військових

Київ вітає відміну постанови Ради Федерації, що дозволяє використати російську армію на території України, що очікується, але звертає увагу на активність російських військових у українських кордонів. Про це заявив постпред України при ООН Юрій Сергєєв на засіданні Ради Безпеки ООН.

Ми вітаємо намір російського президента відмінити рішення Ради Федерації з питання використання Збройних сил на території України, - цитує дипломата Інтерфакс. - Проте за останні дні в прикордонних регіонах РФ з Україною сталося істотне збільшення концентрації військовослужбовок і бойової техніки РФ, ми стаємо свідками цього.

Дипломат також звернув увагу, що у відповідь на мирні ініціативи президента України члени незаконних озброєних формувань продовжують напади, порушуючи перемир'я.

Представник України також призвав усіх міжнародних партнерів підтримати рішучі зусилля української влади, спрямовані на відновлення миру. Ми просимо міжнародне співтовариство підтримати план Порошенка по мирному врегулюванню на сході України, - сказав Юрій Сергєєв.

Незважаючи на перемир'я, оголошене згідно з мирним планом президента України Петра Порошенка, бойові дії на території ДНР тривають. У Слов'янську і Краматорську було лише короткочасне затишшя. Президент України Петро Порошенко оголосив 20 червня з 12:00 за київським часом(06:00 по Москві) перемир'я до 10:00 ранку 27 червня.

Львів - місто, де можна купити чоловічі джогери, diadia.ua .

Добавить комментарий