Нігерійська співачка готова обміняти свою невинність на викрадених школярок

23-річна нігерійська поп-зірка Адокийе Кириан дала скандальне інтерв'ю. Вона заявила, що готова віддати свою невинність бойовикам з угрупування Боко Харам, якщо ті звільнять викрадених в квітні школярок. Гучні слова артистки викликали неоднозначну реакцію у її прихильників, повідомляє NY Daily News.

Усе це жахливо несправедливо. Я б хотіла запропонувати себе в обмін на цих школярок. Їм всього 12-15 років, я набагато старший і досвідченіший. Навіть якщо до мене приходитимуть 10-12 чоловіків щоночі, я зможу з цим впоратися, - заявила Адокийе Кириан в інтерв'ю порталу Vanguard. Про те, що вона готова віддатися терористам в обмін на безпеку дівчаток-підлітків, артистка написала також у своєму мікроблозі в Twitter.

Незважаючи на таку сміливу заяву співачка отримала у свою адресу шквал критики від блогерів. Ця дівчина хоче зробити собі ім'я на трагедії десятків дітей. Обурливо! - пишуть користувачі Twitter. Багато хто з них упевнений, що 23-річна зірка намагається притягнути до себе увагу за рахунок страшного злочину терористів з Боко Харам.

Деякі передплатники артистки також сумніваються в тому, що вона досі діва. Як би то не було, співачка не збирається відмовлятися від своїх слів. Раніше, правда, вона писала, що готова віддатися тому, хто купить її мамі приватний літак.

Більше 300 школярок в квітні було викрадено бойовиками радикального ісламістського угрупування Боко Харам. Вони домагаються введення законів шаріату на усій території Нігерії. Декільком десяткам дівчат вдалося втекти, деякі з них були звільнені, проте доля більше 200 полонянок як і раніше залишається невідомими.


Добавить комментарий