Прибічники федералізації підтвердили намір брати участь в трибічній зустрічі

Прибічники федералізації підтвердили намір брати участь в трибічній зустрічі за участю Росії, України і Організації по безпеці і співпраці в Європі. Про це заявив президент України Петро Порошенко, виступаючи перед депутатами Парламентської асамблеї Ради Європи.

Можу навести усього лише один приклад. Ми прийшли до згоди відносно того, що сьогодні збереться трибічна зустріч за участю російського посла, колишнього президента України і представника ОБСЄ. Вони працюють разом. На жаль, у нас немає представника сепаратистів. Їх це не цікавить. І це дуже символічно, - приводить ІТАР-ТАРС слова Порошенка. Відповідаючи на питання про перспективи збереження перемир'я, Порошенко додав, що завтра остання можливість. Зараз у мене є підтвердження, що буквальне півгодини назад з боку прибічників федералізації було підтверджено намір брати участь в зустрічі за 12 годин до припинення терміну перемир'я і терміну припинення вогню, - повідомив президент України.

Одночасно вже Інтерфакс передає, що черговий раунд консультацій по мирному врегулюванню в Донбасі і на Луганщині призначений на двадцять сьоме червня. Про це заявив перший віце-прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки Андрій Пургин. Дійсно, є домовленість провести черговий раунд консультацій 27 червня в Донецьку, - сказав Пургин. За його словами, консультації пройдуть в режимі, аналогічному тому, що проводилися раніше.


Добавить комментарий