Від Порошенка вимагають застосувати силу на південному сході

Представники майдановских організацій, а також представники підрозділів Донбас і Азов провели акцію біля будівлі адміністрації Петра Порошенка. Вони виступили перед присутніми на імпровізованій сцені. Від імені народу України : звертаємося до вас з вимогою: припинити перемир'я, ввести воєнний стан, видати достатню кількість зброї добровільним батальйонам і дозволити їм здійснювати заходи для знищення терористів, - говориться в заяві, обнародуваній на мітингу

До мітингуючих вийшов і представник адміністрації президента, перший заступник Геннадій Зубков. Він спробував розповісти присутнім про ефективність мирного врегулювання на південному сході країни. Зубків намагався заспокоїти натовп, але усі його слова супроводжували вигуки і свист. Але в цьому випадку чиновник знав, що робити. Він став ображати російського президента Володимира Путіна, тоді натовп заспокоївся і уважно вислухав чиновника, передає телеканал Росія 24.

Потім присутні відправилися на Майдан, де так само хочуть засудити мирний настрій Петра Порошенка і продовження перемир'я, яке він оголосив. Протестуючі вважають, що воно не ефективне і треба продовжувати військові дії. За їх словами, те перемир'я тільки дасть передих ополченцям і налагодити ситуацію буде неможливо. Також активісти збираються обговорити вступ України в асоціацію з Євросоюзом.

Це не перший подібний протест останні дні, адресований безпосередньо до глави української держави. Напередодні до будівлі адміністрації Петра Порошенка також приходили активісти. Вони вимагали припинення перемир'я. Під час акції у будівлю полетіла димова шашка.

.

Добавить комментарий