Меморандум з ЄАЕС не означає відхід Кишинева від Євросоюзу

Перший заступник голови комітету ДД у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін (на фото) заявив НСН, що підписання меморандуму про співпрацю Молдавії з Євразійським союзом не означає повний розворот в бік ЄАЕС.
«Додон не є одноосібним керівником Молдавії. Він веде досить напружену боротьбу з урядом і сподівається на позачергові вибори. Я думаю, що все треба сприймати з урахуванням цієї обставини », - запевнив НСН депутат.
За словами Костянтина Затуліна, що перемога Ігоря Додона на президентських виборах демонструє, що угода з Євросоюзом невигідно Молдавії.
«Якщо після двох років перебування не просто в зоні вільної торгівлі, але в безвізовому просторі перемагає кандидат, який виступає за вихід з угоди і за встановлення відносин з Євразійським союзом - це і є вердикт, вигідно це чи невигідно. Мені здається, очевидно, що невигідно з економічної точки зору. Принаймні на даний момент », - уклав в бесіді з НСН Затулін.
Нагадаємо, 3 квітня президент Молдови і голова колегії Євразійської економічної комісії Тигран Саркісян підписали меморандум про співпрацю. До цього прем'єр-міністр країни Павло Філіп вважав такий союз недоцільним. Він упевнений, що угода не принесе економічних дивідендів Кишиневу.

.

Добавить комментарий