Сенатор назвав неадекватною реакцією патрулювання американцями Південно-Китайського моря

Франц Клінцевич пояснив, чому початок патрулювання американської авіаносної групою Південно-Китайського моря не призведе до відкритого конфлікту між Вашингтоном і Пекіном.
Почалося патрулювання в Південно-Китайському морі, здійснюване американської авіаносної групою. Як пише «Газета.ру», операція є плановою і нетермінової.
Відзначається, що група представлена ​​авіаносцем типу «Німіц» USS Carl Vinson і міноносцем USS Wayne E. Meyer. Про передбачувані терміни закінчення операції не повідомляється.
Додамо, що заступник голови Комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич назвав неадекватною реакцією рішення США по старту патрулювання Південно-Китайського моря. За його словами, в цьому кроці не було реальної необхідності, він більше нагадує демонстрацію сили.
«Я не думаю, що там буде реальний конфлікт. В даному випадку - це реакція на ті події, які відбуваються в Південно-Китайському морі, в тому числі з запуском ракет і з риторикою, яку демонструють багато азіатських країн. Посилення військової присутності США, звичайно, носить під собою певний провокаційний характер, але в даному випадку - це та реакція, до якої звикли у Вашингтоні, це реакція країни-домінанта », - цитує сенатора РІА ФАН.
Він додав, що Росія навряд чи стане втручатися в конфлікт, в усякому разі, до тих пір, поки Пекін і Вашингтон не перейшли до активних дій і не перевели конфронтацію в площину військового конфлікту.
«Я думаю, що Росія не буде втручатися в жодні конфлікти, - зауважив Клінцевіч. - У Москви є відповідна домовленість з різними країнами, з якими у неї збудовані двосторонні відносини. У даній ситуації Москва буде просто спостерігати і намагатися вирішувати ці проблеми дипломатичним шляхом », - уклав сенатор.
Нагадаємо, що раніше МЗС КНДР застерігав США від спроб заперечування кордонів у Південно-Китайському морі. Після цього Пекін ініціював власні морські навчання в даному регіоні, в яких був задіяний єдиний авіаносець.

.

Добавить комментарий