Сергій Галанін побажав БГ «не виступати в переходах»

Колеги-музиканти через НСН привітали Бориса Гребенщикова з днем ​​народження.
Беззмінний лідер групи «Акваріум» Борис Гребенщиков 27 листопада святкує день народження. Сьогодні одному з «батьків-засновників» російської рок-музики виповнюється 63 роки. Втім, дивлячись на БГ про це не думаєш - він продовжує свою творчу кар'єру, багато гастролює, створює нові пісні, випускає альбоми і бере участь в нових проектах.
Колеги по цеху, вітаючи БГ через НСН, побажали йому зберегти натхнення і творчий порив.
«Що можна побажати такій людині в такий день ... Ще багато-багато днів народжень попереду. Щоб натхнення не вичерпувалося, а творчість радувало. І, звичайно, побільше друзів навколо », - побажала БГ співачка Ольга Кормухіна.
Долучилися до її привітань лідер групи «Серьга» Сергій Галанін, Гарік Сукачов і гітарист групи "Недоторканні" Сергій Воронов. Вони побажали БГ здоров'я, а також рекомендували перестати виступати на вулиці в холодну погоду.
«Я привітаю БГ не тільки від себе, Гарік Сукачов і Сергій Воронов до привітань теж приєднуються, - відразу пояснив НСН Сергій Галанін. - Найголовніше - здоров'я! Борис Борисовичу дуже багато гастролює, витрачає себе, як то кажуть. Тому у нас, крім побажань, ще одне прохання. Він зараз часто став грати на вулицях міста, причому, навіть в морозну погоду, тому хочеться попросити його поберегти себе. На природі протяги, чи знаєте. Краще в залах. Нам потрібен справжній, веселий, добрий і здоровий БГ », - сказав лідер групи« Серьга ».
Вуличні імпровізовані концерти стали справжньою візитною карткою Бориса Гребенщикова. Музикант виступив в підземних переходах і на площах вже багатьох міст Росії і за її межами. Наприклад, 11 листопада БГ дав вуличний міні-концерт у Полтаві, а через тиждень заспівав біля «Золотих воріт» і на станції «Тургенєвська» в Києві.
НСН приєднується до привітань і бажає БГ творчого довголіття!

.

Добавить комментарий