Едгард Запашний зізнався в конфлікті з дядьком до його смерті

Дресирувальник Едгард Запашний розповів НСН про конфлікт зі своїм дядьком Мстиславом Запашний, який помер минулої ночі.
Знаменитий дресирувальник Мстислав Запашний помер в Сочі на 79-му році життя через зупинку серця, що виникла через важку хворобу.
Його племінник дресирувальник, генеральний директор Великого Московського цирку Едгард Запашний в бесіді з НСН заявив про давній конфлікт зі своїм дядьком.
«Він був досить жорстким зі своїми родичами. У нас з ним були всякі розбіжності. Він чомусь любив пропагувати принцип "бий своїх, щоб чужі боялися". Я в цьому його розумів, тому у нас з ним була якась конфронтація, коли він зайняв керівну посаду », - розповів Запашний.
При цьому він підкреслив, що захоплювався ним як цирковим артистом і професіоналом.
«У всьому іншому він був яскравим прикладом працьовитості і закоханості в свою професію, в своє мистецтво. Мстислав Михайлович був одним з найбільших артистів радянського і російського цирку зі світовим ім'ям. Для мене він все життя був одним із прикладів працьовитості і того, як потрібно прожити циркову життя. Він трудився, досягав висот і був новатором - створив ряд унікальних номерів, атракціонів і навіть вистав. Він завжди мріяв про більше, йому весь час чогось не вистачало, тому він ніколи не стояв на місці, допомагав іншим артистам », - згадує Едгард Запашний.
Він також розповів, що його улюбленим трюком Мстислава Запашний був повітряний атракціон «Союз Аполлон».
«На жаль, я бачив тільки в запису його повітряний політ" Союз-Аполлон ", який він показував в одній з вистав Великого Московського цирку. Я розумів, наскільки складно це було технічно і, найголовніше, наскільки це було актуально тоді - стикування двох держав відбулася в космосі, і саме цього Мстислав Михайлович присвятив свій повітряний атракціон. Він зробив копії цих супутників, і під куполом проходила стикування, в той час як він зі своїми партнерами працювали як повітряні гімнасти », - поділився Запашний.
За його словами, місце і час прощання і похорону поки не визначено - це питання ще належить вирішити родичам. Однак депутат Держдуми, співак Йосип Кобзон розповів, що прощання з Мстиславом Запашний відбудеться 26 жовтня в цирку на проспекті Вернадського, а поховають його на Домодєдовському кладовищі.
Мстислав Запашний народився 16 травня 1938 року. Став відомий як дресирувальник хижих тварин і режисер-постановник циркових номерів. Неодноразово нагороджувався різних премій, а в період з 2003 по 2009 рік був головою Росгорцірка.

.

Добавить комментарий