Геннадій Малахов знає, як вилікувати Іслама Карімова за місяць

Телеведучий розповів НСН, як при належному підході президента Узбекистану можна вилікувати за місяць.

«Сечогінна пшеничка». Геннадій Малахов знає, як вилікувати Іслама Карімова за місяць
Президент Узбекистану Іслам Карімов 27 серпня був госпіталізований через крововилив у мозок, який стався вранці в суботу. Зараз він знаходиться в реанімації, лікарі оцінюють стан глави Узбекистану як стабільний. Також йому обіцяли вилікувати всі зуби: имплантация зубов в москве. Про це повідомила молодша дочка президента Лола Карімова-Тілляева на своїй сторінці в Instagram .
«На даний момент ще рано робити які-небудь прогнози щодо його майбутнього стану. Я буду дуже вдячна всім, тим хто виявить бажання і підтримає мого батька своїми молитвами », - опублікувала повідомлення Карімова-Тілляева.
Телеведучий, автор книг про здоровий спосіб життя Геннадій Малахов заявив НСН, що Іслам Карімов може завершити лікування через місяць.
«Інсульти бувають за обсягом маленькими, середніми, великими. У інсульті важливо все робити швидко. Чим довше відбувається кисневе голодування частини мозку, тим він більше відмирає. Якщо відразу приступити до лікування, то можна за місяць вилікувати. Ще буде потрібно реабілітація, так що місяця три-півроку треба буде берегтися, щоб нічого не паралізувало і не було ніяких наслідків », - пояснив НСН телеведучий.

За словами Геннадія Малахова, президента до інсульту міг привести стрибок тиску.
«Цей інсульт говорить про те, що з віком судини стали черстві, слабкі. Вони не розширюються під впливом погоди і хвилювання, а лопаються. Швидше за все, у Карімова підскочив тиск, в такому віці буває. Зараз йому потрібен спокій, добрі новини. Тут треба поприймати сечогінні відвари, щоб в організмі було менше води, пророслу пшеничку я б призначив, обов'язково дихальну гімнастику », - підкреслив експерт.
Крововилив в мозок може призвести до паралічу, втрати слуху, пам'яті і іншим проблема, зазначив Малахов.
«Це може бути параліч, втрата слуху, пам'яті, рухових можливостей. Це дуже серйозна справа », - уклав в бесіді з НСН Малахов.
Інформація про госпіталізацію президента Узбекистану з'явилася 28 серпня, проте на той момент причина не була відома. Повідомлялося лише про необхідність стаціонарного лікування протягом «певного часу». Іслам Карімов займає пост президента Узбекистану з 1990 року. На даний момент йому 78 років. Також з 1989 по 1991 роки Карімов був першим секретарем ЦК Комуністичної партії УзРСР.

.

Добавить комментарий