Арешт журналіста Корнілова в Естонії — політична справа

Естонський журналіст Олег Бесєдін розповів НСН, що Корнілова звинувачують в несплаті податків на суму 7 тисяч євро.
Видавця російськомовних порталів «Балтія» і Baltnews Олександра Корнілова заарештували 16 серпня. Його звинувачують в підробці документів і надання Податково-митного департаменту невірних даних. Сім'я Корнілова вже давно схильна до переслідуванню, так на кордоні їх автомобіль неодноразово піддавався «вибірковій перевірці». Як наголошується в повідомленні порталу Baltnews, затримання приходило з порушеннями.
«Рано вранці, на домашній телефон Корнілових подзвонили з повідомленням про" аварії "і попросили дружину вийти на вулицю до місця ДТП. Як тільки була відкрита зовнішня двері квартири, в неї відразу увірвалася група чоловіків в кількості 7-8 чоловік, в спортивних костюмах, які не представилися і не пред'явили ніяких документів », - йдеться в повідомленні.
Виконавчий директор естонського телевізійного каналу TVN Олег Бесєдін розповів НСН, що звинувачення будується на несплаті податків на суму 7 тисяч євро.
«Звинувачення будується на тому, що людина, яка отримала гроші на роботу порталу (портал фінансувався здебільшого голландськими партнерами), перекладав їх з однієї фірми на іншу, щоб заплатити менше податків. Через це вийшло, що він не заплатив державі 7 тисяч євро. У Олександра Корнілова своя позиція, він вів свою діяльність, яка спрямована на дружні відносини між Естонією і Росією. Це естонській владі і не подобається. Його затримання - чисто політична справа », - повідомив співрозмовник.

 Бесєдін: Арешт журналіста Корнілова в Естонії - політична справа
За словами Олега Бесєдіна, журналіста повинні відпустити вже 17 серпня. Це відбудеться після допиту.
«Я сьогодні говорив зі своїм адвокатом. Він вже зв'язався з правоохоронними органами та сказав мені, що Олександра Корнілова сьогодні відпустять. У нього буде допит, після чого його повинні будуть відпустити. Напевно, це буде підписка про невиїзд », - поділився з НСН Бесєдін.
Олександр Корнілов здійснює інформаційну підтримку фонду «Русский мир» і Фонду підтримки співвітчизників, що проживають за кордоном. Він є громадянином РФ. Посольство направило повідомлення про готовність надати допомогу родині Корнілова.

.

Добавить комментарий