І тепер ми знімемо черговий «блокбастер»

Головну роль у фільмі «Селфі» за романом Сергія Мінаєва отримав Костянтин Хабенський. Автор роману пообіцяв НСН, що в знімальний процес втручатися не стане.

Мінаєв: З Хабенським я домовився! І тепер ми знімемо черговий «блокбастер»
Костянтин Хабенський зіграє головну роль в екранізації нового роману Сергія Мінаєва «Селфі». Працювати над картиною буде та ж команда, яка знімала фільми за мотивами творів Мінаєва «Духless» і «Духless-2». А саме режисер Роман Пригунов, а також продюсери Петро Ануров, Федір Бондарчук і Дмитро Рудовський. Початок зйомок запланований на кінець жовтня, а в прокат фільм «Селфі» вийде восени 2017 року.
У бесіді з НСН письменник Сергій Мінаєв зізнався, що повідомлення про те, що головну роль в картині «Селфі» зіграє Костянтин Хабенський, чи не стало для нього несподіванкою.
«Для мене це не новина. Оскільки я сам з Костянтином Хабенським домовлявся, - заявив НСН Мінаєв. - Я чекав випуску роману. І після того, як Костя його прочитав, він сказав мені, що дуже хоче зіграти в цій картині. Я впевнений, що ця роль - абсолютно його. І я щасливий, що нам вдалося домовитися. Далі ми почали шукати «діри» в його графіку, щоб ми змогли знятися », - розповів письменник.


Добавить комментарий