Будинки з sip панелей за канадською технологією

Багато хто хоче жити в своєму будинку. Однак не кожен може собі дозволити це, так як будівництво будинку зазвичай справа дорога і довга. У даній статті ми розглянемо технологію будівництва будинків, яка дозволяє звести новий двоповерховий будинок на гроші, виручені від продажу квартири.

Для того, щоб дізнатися докладну інформацію я зідзвонився з Костянтином Леонідовичем Манаковим. Він займається будівництвом будинків за канадською технологією з SIP панелей. Костянтин Леонідович якраз збирався їхати до одного, нещодавно збудуваного будиноку, і запропонував мені з'їздити разом з ним. Звичайно, я погодився, адже як то кажуть «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».

будинки з sip панелей за канадською технологією

По дорозі я задавав Костянтину Леонідовичу цікаві для мене питання.

- Який час займає будівництво будинку з SIP панелей, і скільки це буде коштувати?

Ціни за невеличкий двоповерховий будинок починаються від 200 000 гривень. Будинок з фундаментом будується за два місяці, але побудувати можна і за десять днів удвох. Свого часу, я шукав будинок за ціною двокімнатної квартири, перелопатив весь інтернет і зупинився на цьому варіанті. Тепер живу в такому будинку і будую для інших.

- Що таке SIP панель?

Це панель розміром 2,80 х 1,25 м, товщиною 174 см. З двох сторін плити ОСП-3 (орієнтовано-стружкова плита), а в центрі пінополістирол.

- Вони міцні?

Так це дуже міцний матеріал, незважаючи на свою легкість. Максимальна вертикальне навантаження 28 тонн. Завдяки своїй щільності шурупи витримують більше навантаження, залишаючись в стіні.

-Де краще купувати?

-Тільки в Экопан !

- SIP панелі складаються з деревини, чи добре вона горить?

Плити ОСП 3 вогнестійкі, так як мають велику щільність і спеціальну обробку. А пінополістирол 25 щільності, при взаємодії з вогнем починає плавитися, практично не загоряється (випробування даних матеріалів вогнем поширені в інтернеті).
Незабаром ми під'їхали до будинку його друга. На цій фотографії видно, що стіни складаються з однакових за розміром плит - SIP панелей.

.

Добавить комментарий