Про аргентинського футболіста Мартіні Палермо

«Купіть його негайно!» - Вимагав у радіоефірі Марадона. «Бока» заплатила чотири мільйони доларів, Палермо забив за рік п'ятдесят і два м'ячі і став найкращим гравцем Південної Америки за опитуванням уругвайської El Pais.

Воротар Пабло Мільоре витатуював на спині його зображення, школярі копіювали його зачіску (Коротке темно-русяве волосся і платиновий чуб), одному з пацанів, Івану Мальдонадо, директор наказав постригтися, і тоді батьки перевели Івана в іншу школу, історія прогриміла на всю Аргентину.

Так, звичайно - це Аргентина, а не Україна, але і у нас можна дізнатися багато цікавостей перейшовши за посиланням про украинский футбол тут http://vesti-ukr.com/sport/ukrainskij-futbol . Передивившись новини нашого футболу, повернемося все ж таки до амбіційної   Аргентини.

Жокей Роке Муро пофарбував під Палермо гриву свого коня, директор в'язниці Девото, де сиділо багато фанатів «Боки», покликав Мартіна на творчий вечір з кримінальниками, особа Палермо з'явилася на стінах лінії D метро Буенос-Айреса, а в травні 1999-го його і ще двох гравців, Беріссо і Гальярдо, знімали в зоопарку для рекламного ролика. «Гей, поздоровайся з Палермо», - сказав працівник зоопарку, підвівши гравців до клітки з шимпанзе Йійо. Перед мавпою стояло три людини, але вона встала і простягла руку саме Мартіна.

У статусі найпопулярнішої людини Аргентини Палермо приїхав на Кубок Америки-99, двічі забив Еквадору, газета Clarin вийшла з заголовком «Мартін Титан», а потім була гра з Колумбією. На п'ятій хвилині - пенальті. Вирішили, що б'є Палермо, він не промахувався в чемпіонаті Аргентини, навіть коли послизнувся в матчі з «Платенсе» - впав, штовхнув м'яч двома ногами, але все одно потрапив , а тут на тобі - зарядив у поперечину. За п'ятнадцять хвилин до кінця Колумбія вела 1: 0, Аргентина здобула ще один пенальті, знову підійшов Палермо. Вище воріт. «Ні, будь ласка! Як таке може бути ?! »- кричав коментатор Марсело Араухо. Після Аргентина пропустила два м'ячі, рахунок став 0: 3, але на дев'яностої хвилині суддя Акіно покарав Колумбію третім пенальті. Палермо взяв м'яч і глянув на лавку: ніхто не протестував, його партнери, Симеона, Рікельме, Сорін - теж. Тільки захисник Айала запитав: «Ти в порядку?» - «Так», - відповів Мартін.

Того ж вечора будинок його батьків у Ла-Платі закидали камінням, телефон вспух від загроз, віце-президент Болівії попросив Палермо зіграти за Японію в матчі Болівія - Японія (Вона брала участь в тому Кубку Америки), а тренер Аргентини Б'єлса назвав його егоїстом. Найпопулярніша людина Аргентини увійшла до Книги рекордів Гіннесса як перший футболіст, який не забив три пенальті в одній грі.