Британка знайшла на бірці своєї нової сукні записку з проханням про допомогу

Британка знайшла на бірці своєї нової сукні записку з проханням про допомогу

Мешканка Великобританії була неприємно здивована, коли виявила на своїй новій сукні ярлик із страшним посланням. Він містив не лише інформацію для споживача про склад виробу і про те, як його треба стирати. До бирки було прикріплено лист з проханням про допомогу.

Як повідомляє The Independent, 25-річна Ребека Галлахер купила сукню в магазині Primark за 10 фунтів стерлінгів(трохи менше 600 рублів). На одній з бирок вона виявила повідомлення, автор якого розповів, що його примушують працювати понаднормово в нелюдських умовах. Часто можна почути самі різні історії про людей, які працюють в рабських умовах за кордоном. Мені стало так соромно, що я більше ніколи не зможу носити цю сукню, - розповіла британка.

Виявивши це повідомлення, що лякає, дівчина подзвонила в магазин і повідомила про свою знахідку. Її залишили чекати відповіді впродовж 15 хвилин, а потім просто поклали трубку. Я з жахом думаю, що мій літній топ теж виготовлений якоюсь виснаженою людиною, яка вимушена працювати без відпочинку десь за кордоном, - відмітила Ребека Галлахер.

Журналісти зв'язалися з представником Primark, і він відмітив, що компанія буде вдячна купувальниці, якщо вона принесе сукню назад в магазин, щоб можна було почати розслідування. Наш внутрішній кодекс вказує в якості одного з наших основних принципів упевненість в тому, що наша продукція виготовляється в належних умовах праці, - відмітив він. За його словами, фабрики, які співпрацюють з Primark, повинні забезпечити своїм працівникам шанобливе ставлення до їх праці і гідну зарплату.

Це, втім, вже не перший випадок, що викликав питання відносно умов, в яких працюють люди на фабриках, що виготовляють недорогий одяг, який потім реалізується в європейських торгових мережах. У 2013 році в Республіці Бангладеш сталося ЧП на виробництві. Там рухнула восьмиповерхова будівля швацької фабрики. В результаті цього інциденту загинули більше тисячі працівників, які займалися пошиттям одягу для Primark і інших західних ритейлерів.

Раніше, в 2008 році, піврічне розслідування, проведене телекомпанією BBC, показало, що в Індії для виготовлення одягу використовувалася дитяча праця. 11-річні діти, зокрема, пришивали намистини і пайетки до топів, які потім продавалися в мережі Primark. Після цього скандалу компанія зробила ряд заходів, щоб уникнути подібних інцидентів надалі, але, схоже, особливого ефекту вони не мали.

І це вже не перший випадок, коли люди, працюючі на таких виробництвах, намагаються притягнути увагу до свого тяжкого положення. У 2012 році громадянка США купила в інтернет-магазині набір прикрас для Хеллоуина. Коли жінці доставили її замовлення, в коробці вона виявила повну відчаї записку. Лист був складений від імені китайських політв'язнів. Вони просили будь-кого, хто прочитає його, звернутися до правозахисників і розповісти світу, що їх, в'язнів трудових таборів, примушують працювати по 15 годин в день без вихідних.

.

Добавить комментарий