Влада Аргентини викрила віце-президента в корупції

Віце-президентові Аргентини Амадо Буду пред'явлені офіційні звинувачення в корупції. Про це повідомив федеральний суддя Ариель Хвацько. Політика звинувачують в тому, що, знаходячись на посту міністра економіки, він допомагав приватній друкарській компанії Чикконе калькографика, а саме: врятував її від банкрутства і посприяв в отриманні вигідних контрактів.

Відзначається, що у справі могли брати участь і знайомі президента. Посередником в махінаціях міг бути діловий партнер і друг дитинства Хосе Нуньес Кармона. Окрім цього, саму компанію, за деякими даними, очолив знайомий нинішнього віце-президента Алехандро Вандерброеле.

Компанія Чикконе калькографика займалася виготовленням посвідчень особи, паспортів, автомобільних номерів, чеків, університетських дипломів. Проте бізнес підкосив економічну кризу. У 2010 році податкова служба зажадала банкрутства компанії і сплати боргу у розмірі 45,5 мільйонів доларів. Проте після втручання Амадо Буду компанія отримала відстрочення платежів і безліч вигідних контрактів.

Амадо Буду - перший в історії демократичної Аргентини віце-президент, який звинувачується в корупції. Якщо суд визнає його винним, політикові загрожує ув'язнення строком від одного до шести років і довічна заборона обіймати державні посади.

.

Добавить комментарий