Смерть американської студентки з-за тортур у в’язниці КНДР

 

Адвокат розповів НСН, що поки затвердження про смерть американської студентки з-за тортур у в'язниці КНДР галогюні.

Сім'я американського студента може судити з КНДР, доказавши торкання
Американский студент Ото Уормбир, який раніше звільнився від в'язниці Північної Кореї, помер 19 червня. Об этом сообщила сім'я молодого людини. Родные Уормбіера заявили, що у нього не було шансів вижити після тортур, якими він піддався в КНДР. Сім'я також подякувала американським медикам, які допомагали студенту після його повернення на батьківщину.
Адвокат Ігор Трунов заявив НСН, що сім'я Уормбіера може звернутися до суду, якщо доведе, що молода людина померла через тортури.
«Необхідно зробити патологоанатомічну експертизу, тому що всі розмови про причинно-слідчу зв'язок потрібні і можуть грамотно вести тільки після того, як є певні заключення. Пока что це поганові затвердження. Може бути, він страждав який-небудь хворобою і нервове потрясіння прискорило її рух. Якщо ж ці докази є, то можливо судопроизводство, при неисполнении решения [суда] можливі певні наслідки: арешт рахунків, майна, якогось судна, ще чого-то. Следствий може бути багато ", - уверен адвокат.

За словами Ігоря Трунова, в КНДР не вдасться виконати рішення американського суду, якщо таке буде.
«Кожен штат [в Америці] має свою законодавство і вигляд як окремий державний сектор. Там стирається границя між спорами в штатах та міжнародними спорами. Тому багато судів, які проходять на території США, мають міжнародну юрисдикцію, і їх рішення виконуються по всьому світу. Но Північна Корея - це визначений виключення. Якщо всі інші країни світу добровільно приймають рішення американського суду і виконують його , то в даній ситуації КНДР це робити не стане ніколи », - вважає співрозмовник НСН.
Раніше Ото Уормбіера осудили в КНДР на 15 років в'язниці. Його обвинили в підривної діяльності проти Північної Кореї. Недавно його відправили додому з "гуманітарних міркувань". Як повідомляли родичі американського студента, до цього моменту він не зміг бачити, говорити й реагувати. В березні 2016 року він впав у кому після прийому таблеток снотворного, який він видав у в'язниці.


Добавить комментарий