Журова: Якщо моя медаль заіржавіє…

Спортсмени поскаржилися на погану якість медалей Олімпіади в Ріо. Світлана Журова заявила НСН, що ні за якої умови не розлучиться зі своєю медаллю.
Софія Велика, володарка золотої та срібної медалі на Олімпіаді 2016 в Бразилії має намір замінити нагороди. Спортсменка розповіла, що вони втратили свій лиск через їхню погану якість, передає «Інтерфакс». За словами Великої, медалі стали облазити і псуватися і в інших спортсменів. Пропозиція про заміну медалей спортсменам зробив Міжнародний олімпійський комітет (МОК).
Олімпійська чемпіонка, депутат Держдуми Світлана Журова в бесіді з НСН розповіла, що у нагородженні спортсменів медалями незадовільної якості винні організатори змагань. Наприклад, її олімпійська нагорода, завойована в Турині, за роки нітрохи не втратила своєї краси.
«Коли створювалися сочинські медалі, був оголошений конкурс, все було перевірено, займалася цим перевірена компанія. Організаторам потрібно підходити дуже серйозно до того, хто буде виготовляти нагороди. Моя Туринська медаль, яку я вже 10 років нещадно експлуатую, завжди вожу по школам, де діти передають її по рядах, чіпають, - в повному порядку. Єдине, що за цей час з нею сталося - обшарпані стрічка. Але я її відкладу, щоб вона збереглася і тимчасово заміню схожою », - поділилася депутат.
При цьому співрозмовниця НСН застерегла спортсменів до заміни втратили зовнішній лиск нагород на новенькі копії, так як, за її словами, важлива не сама медаль, а то, що вона уособлює.
«Тут важливий момент, що саме цією медаллю ти був нагороджений в ту секунду і з нею стояв на п'єдесталі. Медаль важлива не сама по собі як якийсь предмет, а події, які пов'язані з нею, а не з копією. Так що я б не стала її міняти, якби з нею щось стало відбуватися - значить, у неї така доля », - зазначила Світлана Журова.

Російські на Indy 500: Поки є машина, треба боротися
Раніше повідомлялося, що Монетний двір Бразилії, випустив медалі для Олімпіади-2016 в Ріо-де-Жанейро, вже займається відновленням понад 130 повернутих зіпсованих нагород. Спортсмени повернули їх організаторам через іржу і чорних плям, що з'явилися на поверхні.

.

Добавить комментарий