Барак Обама, приголомшений листом американки, проведе з нею цілий день

Президент США Барак Обама під час візиту в штат Міннесота проведе цілий день з місцевою мешканкою, яка раніше написала йому лист. Про це повідомляється у відеозаписі, розміщеному на сайті Білого дому. У цьому відео Обама говорить, що його потрясло послання жінки по імені Ребека, в якому вона розповіла про своє життя і про те, що, на її думку, треба міняти в країні.

Обама зачитав на камеру уривок з цього листа. Я упевнена, що це досить безглуздо - писати лист президентові. З іншого боку, я розумію, що не буде ніякого толку, якщо мовчати про те, що ти бачиш і що, по-твоєму, вимагає змін. Тому я пишу вам, щоб ви знали, як ми живемо тут, в центрі країни. І сподіваюся, що ви мене почуєте, - написала американка главі держави.

Жінка пізніше розповіла, що не сподівалася на відповідь Обами, оскільки у Білий дім подібні листи поступають тисячами. Проте президент побачив її послання. І пообіцяв, що зустрінеться з Ребекой, коли приїде в Міннеаполіс, і обговорить з нею питання, що цікавлять її. За словами самого Обами, проста американка у своєму листі говорить від імені усіх громадян трудящих, які щодня борються за те, щоб зводити кінці з кінцями. Тому зустріч з нею дозволить йому більше дізнатися про проблеми простих американців.

Барак Обама відмітив: Коли у мене буде можливість зустрітися з Ребекой особисто, я сподіваюся переконати її, що не лише я чую її, але є і інші служби, які можуть допомогти їй.

Ребека, у свою чергу, розповіла, що здивувалася, коли дізналася про реакцію президента на її послання. Жінка призналася, що дуже схвильована новиною про те, що її чекає зустріч з президентом, передає CBS Minnesota.

.

Добавить комментарий