Не вірю в скасування «ідіотського» податку на дармоїдство

Шушкевич: Не вірю в скасування «ідіотського» податку на дармоїдство
Станіслав Шушкевич зазначив у розмові з НСН, що Лукашенко «закусив вудила».
Сьогодні в Білорусі останній день сплати введеного Олександром Лукашенко збору з безробітних на державні послуги, так званого податку на дармоїдство. За відмову від сплати передбачається штраф або адміністративний арешт і громадські роботи. Напередодні в білоруських містах пройшли мітинги з вимогами скасувати декрет про дармоїдство.
Перший президент незалежної Білорусі Станіслав Шушкевич в бесіді з НСН висловив сумнів у зміні соціальної політики в країні.
«У нас грає роль зміна думки тільки одну людину. Він закусив вудила, і більш ідіотського указу, ніж цей я взагалі не знаю, щоб з безробітних брати плату за те, що вони не можуть влаштуватися на роботу. Ідіотизм суцільний. В економіці він людина безграмотна. Він тільки знає, що лібералізація економіки - це кінець його кар'єрі. Тому просто намагається використовувати старі радянські методи, вдосконалити їх. Це нісенітниця. З 400 з гаком тисяч розісланих «листів щастя» з вимогою сплатити податок це зробили тільки 10 тисяч чоловік. Мабуть, вони чимось займаються, не афішуючи, їм легше сплатити, ніж сперечатися », - пояснив він.
Шляхи вирішення конфлікту співрозмовник НСН не бачить.
«Сподіватися, що Лукашенко піде у відставку - це марна справа. Піти у відставку може людина, у якого є гідність. У Лукашенка гідності не було і немає. Тому ніяких змін я не очікую. Думаю, і опозиція утримається, оскільки розуміє, що його придавить економічна ситуація. Якщо тільки Путін не подарує йому знову гроші, щоб тримати сатрапа на короткій прив'язі », - уклав він.
Минулого тижня в Білорусії почалося перший судовий розгляд з приводу податку на дармоїдство. Підписаний в минулому році указ Лукашенка був оскаржений безробітним жителем Гомеля, який вважає його таким, що суперечить Конституції країни.

.

Добавить комментарий