Туроператори в Єгипет (туроператоры по Египту)

Туроператори в Єгипет. Який краще?

На сьогоднішній день Єгипет залишається найпопулярнішим туристичним напрямом серед українського населення. Якщо не хочете читати статтю повністю відповідь на питання, який туроператор кращий, ви знайдете тут: туроператоры по египту.  Оголошення рясніють привабливими пропозиціями та "гарячими путівками". Але ж колись для українців це була далека і майже міфічна країна. Хто в ті роки міг уявити собі, що відпочинок в Єгипті стане настільки доступним, що ми будемо літати сюди, як на дачу, а деякі взагалі оселяться тут назавжди. В основному, українці їдуть через туроператора. Останнім часом при покупці туру в готель стає важливою не тільки його зірковість, а й як зустрінуть, як вирішуватимуть проблеми ті, кому ми довіряємо свій відпочинок в Єгипті. У зв'язку з цим виникає багато питань: хто возить, який туроператор кращий, як вибрати, щоб не помилитися? Ця стаття написана на основі популярних питань, що задаються практично кожен день нашими туристами.

Туроператори в Єгипет (туроператоры по Египту)

Якого туроператора вибрати?

Важке питання. У минулому завжди вибирали найдешевшого. Думаю, цим можна користуватися і зараз. В принципі, різниці великої між ними не помітила - відправляють, приймають. Єдине, що може відрізнятися, це вартість екскурсій у представника компанії.

Який саме туроператор в Єгипет кращий?

На це питання неможливо відповісти. Якби стояло питання, з ким летіти на відпочинок в Єгипет, вибрали б саму доступну за ціною путівку, а далі організовували свій відпочинок самостійно. Але ми з чоловіком взагалі любителі самостійних поїздок. Якщо один виграє в ціні перед іншим, то чому б не поїхати, навіть якщо про цього оператора не дуже гарні відгуки? Та й відгуки не завжди бувають об'єктивні. Як то кажуть: "На смак і колір" ... На місці ви маєте право вибирати самі - користуватися його послугами або не користуватися взагалі.

Міф про медичну страховку

Найболючіше питання у українського туриста - якщо я поїду на екскурсію через вуличне агентство, я втрачу страховку від туроператора? Ні, це міф. Готельні гіди навмисно кажуть про це, щоб ви не купили в іншому місці. Залякування туристів носить економічний характер і треба бути до цього готовим. Відразу хочу сказати, щоб не розслаблялися. Обов'язково візьміть в руки договір медичної страховки і уважно прочитайте його. Швидше за все там буде пункт про випадки отримання травм при самостійній організації відпочинку. Якщо ваш гід стверджує, що, в разі покупки екскурсії у сторонньої компанії, ви втратите медичну страховку, дістаньте договір і попросіть показати цей пункт в договорі (ви-то його вже вивчили!)
У висновку, найпопулярніший зі всіх питань в останні місяці.

Який туроператор в Єгипет найнадійніший?

Питання, звичайно, цікаве. Відповідь буде ще цікавіше. Всі надійні, поки уявно або явно не збанкрутують. Причому, на сьогоднішній день вже неважливо, з якого року він веде свою діяльність. Як вийти з лабіринту банкрутства операторів нашому туристові поки незрозуміло. Будемо дивитися з оптимізмом у майбутнє і сподіватися, що жоден турист більше не постраждає від їх "рук".

.

Добавить комментарий