Засновник групи DOPE поговорив з Радіо ULTRA

Засновник групи DOPE поговорив з Радіо ULTRA!

Повна стаття - тут.

Перша альтернативна радіостанція країни поспілкувалася із засновником та ідейним натхненником американської альтернативної групи DOPE - Едселю Доуп.
Свого часу DOPE потрапили в хвилю нового покоління альтернативних команд, голосно заявили про себе на рубежі 1990-х і 2000-х.
Однак в Росії справжню популярність DOPE здобули значно пізніше, в останні роки - зараз банда приїжджає до нас регулярно, фактично кожен рік!
У чому секрет популярності заокеанської ню-метал групи у російських фанатів? Як змінилося звучання DOPE з новим складом? Чому новий альбом «Blood Money Part 1» вийшов тільки через сім років після попередньої платівки? Лідер групи Едсель Доуп погодився відверто відповісти на питання Радіо ULTRA і розкрити всі таємниці.
«Одного разу нам зателефонували і запросили виступити в Росії, і я навіть не знав, що очікувати - я ніколи тут не був, і це здавалося божевіллям, деякі навіть говорили:« Це небезпечно! ». Коли ми приїхали, виявилося, що тут стільки шанувальників, які знають всі пісні групи і люблять нас! Я був вражений. Ми раді повертатися туди, де нас зустрічають з такою енергією і захопленням. Так що ми виступаємо тут раз на рік, і це вже четвертий раз. Сподіваюся продовжити приїжджати до вас щороку! », - Розповів Едсель Доуп.
Це і багато іншого читайте на сайті Радіо ULTRA.

.

Добавить комментарий