Christmas балет-гала пройде в п’ятницю в Кремлі

Christmas балет-гала пройде в п'ятницю в Кремлі !

Взято : http://hip-hop.pp.ua/

16 грудня 2016 року у сцені Державного Кремлівського Палацу за підтримки Радіо JAZZ 89.1 FM відбудеться Різдвяний гала-концерт зірок світового балету «Christmas Балет-гала». Режисером-постановщікоі і художнім керівником проекту виступив народний артист Росії Андріс Лієпа.
Всіх гостей цього вечора чекає різдвяне свято балету, в рамках якого на одній сцені зустрічаються виконавці світового рівня такі як: Іван Васильєв, Марія Виноградова, Марія Виноградова, Бруклін Мак, Євгенія Образцова, Крістіна Кретова і багато інших.

Christmas балет-гала пройде в п'ятницю в Кремлі
Будуть показані найяскравіші композиції XX-XXI століть в постановці видатних хореографів, а родзинкою програми стане показ одноактного балету «Шехерезада» на музику Н.А. Римського-Корсакова хореографії Михайла Фокіна.
Андріс Лієпа, режисер-постановник проекту: «Для мене знаково, що« Christmas Балет-гала 2016 »пройде на сцені Кремлівського палацу. Це рідна, улюблена мною сцена, з нею багато пов'язано. Вперше я вийшов на неї ще в 1971 році, будучи учнем балетної школи. Тут же я танцював свій перший повноцінний спектакль «Коппелія» з Ніною Ананіашвілі. Тут ми ставили все прем'єри «Російських сезонів», а 2 роки тому я працював тут головним балетмейстером театру «Кремлівський балет».

.

Добавить комментарий