Кастро був вірний Кубі до останнього подиху

Фіделя Кастро будуть пам'ятати в Росії як патріота кубинського народу, який заклав основу дружніх відносин двох країн, впевнений В'ячеслав Володін.

Володін: Кастро був вірний Кубі до останнього подиху
Спікер Держдуми В'ячеслав Володін від імені російських депутатів висловив співчуття кубинському народу в зв'язку зі смертю Фіделя Кастро.
У телеграмі , направленій Голові Національної асамблеї народної влади Республіки Куба Естебан Ласо Ернандесу Володін зазначив, що ім'я Фіделя Кастро стало символом служіння інтересам народу своєї країни.
«Він був для усього світу провідником ідей соціальної держави і невідступним борцем за незалежність своєї країни, яка під його керівництвом стала впливовим членом світової спільноти», - зазначив спікер.
«Фіделя Кастро в Росії завжди будуть пам'ятати як патріота кубинського народу, який залишався вірним йому до останнього подиху, людини, який заклав основу дружніх відносин наших країн», - додав спікер Держдуми РФ.
Варто відзначити, що в Росії і світі також будуть пам'ятати яскраві висловлювання Фіделя Кастро. НСН вибрала найяскравіші з них.
«Можете засуджувати мене. Це не має значення - історія мене виправдає », - заявив команданте в фіналі своєї п'ятигодинний промові 16 жовтня 1953 року на судовому процесі про штурм казарм Монкада, який поклав початок Кубинської революції.
« Революція НЕ ліжко з троянд. Революція - це битва між майбутнім і минулим ». 1961 рік.
«Життя без ідей не варто нічого. Немає більшого щастя, ніж боротися за них ».
«Воїн може загинути, але не його ідеї» - мова на церемонії перепоховання останків Еренсто Че Гевари, 1997 г.
«Кращим президентом для США міг би стати робот»
«Твердження янкі про те, що європейський ядерний щит необхідний у тому числі і для того, щоб захистити Росію від Ірану і Північної Кореї, викликають сміх»
«Світ зараз вступив в дуже особливий період, і ще треба подивитися, як він з нього вийде»
«Капіталізм огидний. Він несе лише війну, лицемірство і суперництво »
«Капіталіст теж вважає, що він працює; однак, його "працю" полягає в присвоєнні результатів праці інших людей »
«Якби виживання після замаху було б олімпійським видом спорту, то я б був в ньому чемпіоном».
Додамо, що Фідель Кастро занесений в Книгу рекордів Гіннеса за кількістю скоєних на нього замахів. За роки перебування при владі їх було 638. Це були і атаки снайперів, і вибухові пристрої, заховані у взутті, і отрута в сигаретах.
Перший замах на команданте було скоєно ще в 1959 році, а останнє - в 2000. ЦРУ в період з 1960 до 1965 року намагалося вбити Фіделя Кастро вісім разів.
Фідель Кастро помер своєю смертю у віці 90 років 25 листопада 2016 року. Команданте буде кремований і похований 4 грудня.

.

Добавить комментарий