Ярош: Правий сектор розповзся по усій українській армії

Багато українських радикалів виступають зараз проти мирних ініціатив Києва. Правий сектор, наприклад, формує диверсійні бригади. Швидше за все, саме такі незаконні формування порушують угоду про припинення вогню на південному сході і влаштовують вибухи на залізниці. Як готують бійців для таких підрозділів, днями показав один з українських телеканалів.

Хлопці, хто має бажання з журналістами поговорити? - цікавиться Дмитро Ярош.

Вони не хочуть спілкуватися з журналістами, зате охоче готові стріляти. Дмитро Ярош показує знімальній групі тренувальний табір Правого сектора.

Там у нас є стрільбище. Думаю, можемо відправити туди хлопців. Нехай постріляють. Ви познімаєте, гранати покидаєте, - пропонує журналістам лідер Правого сектора.

По дорозі на стрільбищі вже сутеніє. Бойовики Правого сектора дістають зброю. Ще кілька годин тому Ярош говорив: воно дозволене - мисливське.

У нас зброя або трофейне, або з дозволом. Це легальні мисливські карабіни Форт. Вони тільки поодинокими стріляють. У мене, звичайно, не Форт. Мені революція надала право на повноцінну зброю, - пояснює Ярош.

На стрільбище виявляється, що революція дала дозвіл не лише Ярошу.

У таборі Правого сектора є і свій католицький священик. Правда, теж в камуфляжі. Показує свою простору келію. Признається, рядові бійці Правого сектора живуть зовсім не так.

- А чому так тісно? Місця бракує?

Це перед входом у нас так мало людей. А на блокпостах, на завданнях - багато, - відповідає він.

- Скільки точно?

Я і сам точно не знаю, - слідує відповідь.

Скільки саме під його початком бійців, не знає і Дмитро Ярош. Говорить, Правий сектор зараз розповзся по усій армії.

Наші хлопці є і у батальйоні Азів, і в Дніпрі, і в Донбасі. Ну і тут, на базі, - підкреслює Дмитро Ярош.

Правий сектор, говорять в армійських батальйонах, виконує роль комісарів. Заразом стежить за навчанням, проводять яке іноземні інструктори. Про це прямо говорить командир наемнического батальйону Донбас Семен Семенченко.

Ми самі притягали інструкторів, у тому числі і зарубіжних. Це, в основному, тактика малих груп. Тобто, те, що міцну радянську школу зараз демонструють усі ці диверсанти. У нас школа трішки не радянська. Сучасніша, скажімо так, - з гордістю заявляє Семен Семенченко.

Не радянське і сучасніше і озброєння, на яке наемнические загони звідкись отримують фінансування.

Нам вдалося знайти фінансування і закупити 6 беспилотников. Вони зараз працюють на межі, - говорить Семенченко.

Дмитро Ярош теж заявляє: українські війська на сході України стають все сильніше. Проте на ділі невдачі слідують одна за одною. Після практично повного розгрому батальйону Айдар, збитих вертольотів і літаків української армії і інших провалів багато добровольців Нацгвардії йдуть на сторону ополченців.

Зараз нацики почали розуміти, з ким вони воюють, проти кого вони воюють, що вони роблять. І вже зараз вони почали переходити на нашу сторону, - відмітив глава контррозвідки Луганської народної республіки Володимир Громов.

Незважаючи на оголошене перемир'я сутички між ворогуючими сторонами тривають. Адже хто насправді контролює різного роду добровольчі батальйони - зрозуміти вже неможливо.

.

Добавить комментарий