Турчинов: Порошенко може продовжити перемир’я після повернення з Брюсселю

Президент України Петро Порошенко після повернення з Брюсселю зробить заяву про можливе продовження перемир'я на сході країни. Про це повідомив спікер Верховної Ради Олександр Турчинов.

Сьогодні дуже важливий день для України, підписана угода про асоціацію з Європейським союзом, - цитує Турчинова ІТАР-ТАРС. - Сьогодні президент заявить про подальші дії.

При цьому він висловив співчуття відносно того, що ополченці не прислухалися до пропозиції української влади скласти зброю і продовжують застосовувати вогонь.

Раніше Петро Порошенко заявив про можливе застосування плану Б у разі, якщо ополченці продовжать бойові дії. Суть плану в українському керівництві не розкривають.

Незважаючи на перемир'я, оголошене згідно з мирним планом президента України Петра Порошенка, бойові дії на сході країни тривали увесь тиждень. У Слов'янську і Краматорську було лише короткочасне затишшя. Президент України Петро Порошенко оголосив 20 червня з 12:00 за київським часом(06:00 по Москві) перемир'я до 10:00 ранку 27 червня.

.

Добавить комментарий