Позицію по КНДР американці озвучать після перестановок в Білому Домі


Сполучені Штати заблокували проект заяви Ради безпеки ООН для преси в підтримку прогресу у врегулюванні ситуації на Корейському півострові, заявив прес-секретар постпредства РФ Федір Стржіжовскій. У проекті заяви були представлені ініціативи Росії і Китаю.

«Буквально на ходу міняється керівництво Державного департаменту. Саме з приводу Кореї (ситуації на Корейському півострові - прим. НСН) виникали тертя між Тіллерсона і Трампом. Я думаю, що Сполучені Штати просто перебудовують свою позицію. Їм невигідно зараз обговорювати будь-яку резолюцію до того, як вони самі всередині не домовляться, що вони хочуть. Мені здається, що це основний мотив. Вони просто не можуть зараз виробити чітку позицію у зв'язку з тим, що буквально в травні (2018 року - прим НСН.) Вони планують зустрітися з керівництвом Північної Кореї. Вони не хочуть себе ставити в якісь рамки і зобов'язання перед цією зустріччю і попередньо хочуть виробити свою позицію », - заявив американист.

Американист: Всю команду Трампа очікує велика струс

За словами Федора Стржіжовского, рішення США «викликає питання про справжні наміри Вашингтона в контексті намітилося потепління в міжкорейських відносинах», передає ТАСС.

Нагадаємо, напередодні, 14 березня, CNN повідомило про можливу відставку глави апарату Білого дому Джона Келлі і помічника з національної безпеки Герберта Макмастера після звільнення держсекретаря США Рекса Тіллерсона. На його місце Трамп призначив екс-директора ЦРУ Майка Помпео.

В ефірі НСН президент Американського університету в Москві Едуард Лозанський раніше розповів про можливі перестановки в адміністрації президента США після відставки Рекса Тіллерсона.

.

Добавить комментарий