Переваги проживання в передмісті столиці. Де найкраще купити житло в Броворах?

Останнім часом задався питанням: де знайти місце, щоб жити безпечно, комфортно, але без шкоди для активного соціального життя.

Переваги передмістя столиці. Де купити житло в Броворах.Мені здається, цим питанням задається кожен розсудливий житель великого міста. Хто зацікавився, одразу переходьте сюди: Как современному человеку выжить в пригороде. Темпи розвитку столиці часом не те що вражають, а швидше навіть шокують! Переповнені, загазовані дороги, забиті сміттєві баки, розкидане по вулицях сміття та інше. Погодьтеся, це явно не те місце, яке хочеться назвати своїм домом.

Перебиратися в село і жити в будинку - теж не кращий варіант, адже я не має наміру відмовлятися від благ і технологій: мені потрібен ресторан по близькості, супермаркет, відділення банку та інші принади розвиненого міста.

Ідеальний варіант — квартира в передмісті

Провівши тривалий час у пошуках, я зрозумів, що ідеальним для мене варіантом буде квартира в передмісті. Друзі, вислухавши мої вимоги в один голос радили Бровари.

Бровари

Занурившись у відгуки про головний сателіт Києва, для покупки квартири мені сподобався житловий комплекс "Лісовий квартал". Розміщений він у центральній частині міста, за відгуками, поблизу є все необхідне для життя сучасної людини. Безумовно, порадували ціни і зручні умови розстрочки. На форумі активно обговорювалася якість будівництва, там дізнався, що використовують монолітно-каркасну технологію, утеплюють стіни, а ще одразу встановлюють вікна та двері хорошої якості. Також, забудовник обладнає квартири радіаторами опалення та лічильниками на електрику і воду.

Висока якість внутрішніх робіт

На форумі новобудов Броварів говорили про високу якість внутрішніх робіт: ідеальна стяжка в квартирах, все чисто й акуратно, дуже гідно виглядають місця загального користування. "Лісовий квартал" у Броварах хвалять за продумане планування квартир - все максимально комфортно для проживання. Тут є одне-, двох - і трикімнатні квартири різної площі. Весь житловий комплекс складається з десяти багатоповерхових будинків, п'ять з яких (на літо 2017 року) вже введено в експлуатацію. На форумі часто викладають фото, як кипить робота на інших п'яти об'єктах "Лісового кварталу". У 2017 році, за відгуками, забудовник планує ввести в експлуатацію ще один будинок у Броварах.

Коли вигідніше купити квартиру

На форумі інвестори "Лісового кварталу" кажуть, що ціни привабливі не тільки на етапі початку будівництва, вигідно купувати квартири і після завершення будівельних робіт, так як типів квартир дуже багато, і тут кожен знайде житло під свій розмір гаманця. За відгуками, на території житлового комплексу побудували дитячий садок, повністю його обладнали і передали на баланс міста. Це стане додатковою перевагою для сімей з маленькими дітьми.

В цілому, проживання з маленькими дітьми, за відгуками в Броварах більш комфортно, ніж у столиці. Тут значно чистіше повітря, поруч безліч парків, ліс. Недалеко від "Лісового кварталу" знаходиться поліклініка, лікарня, школи та різні дитячі освітні об'єкти.

"Крона Парк"

Для мене стало приємною несподіванкою, що поруч біля "Лісового кварталу" також йде будівництво ще одного житлового комплексу - "Крона Парк". Цей житловий комплекс бізнес-класу, за відгуками, тут планується менша кількість поверхів, і тільки пара будинків. На форумі великою перевагою називають розташованість "Крона Парк" прямо біля соснового бору. На його основі, забудовник робить новий сучасний парк, за відгуками, максимально дотримуючись стратегії збереження існуючих насаджень. Як людині, що живе в кам'яних джунглях, будинок біля парку здається справжнім оазисом. "Крона Парк" у Броварах має розумну цінову політику. За відгуками, тут можна придбати квартиру високої якості за ціною, яку зазвичай вказують на економ варіант в столиці. Що стосується самих квартир, то за відгуками, в "Крона Парк" сучасне і зручне планування. На форумах пишуть, що в деяких квартирах передбачені відкриті тераси, що додає будинкам житлового комплексу своєрідного шарму. Між іншим, інвестори діляться ідеями і багато хто планує зробити невеликий сад прямо на своєму балконі.

Транспорт

Так як "Крона Парк" будується поруч з "Лісовим кварталом", за транспортну розв'язку хвилюватися не варто. На форумах кажуть, що до найближчої станції метро можна дістатися за 15 хвилин. У власників авто зовсім пропадає дискомфорт з приводу того, як і де залишити автомобіль - на території житлового комплексу в Броварах побудують багаторівневий сучасний паркінг.

Після всього прочитаного на форумах, побаченого в Броварах і почутого від інвесторів я усвідомив, що для комфортного і просунутого життя не обов'язково мучити себе перенасиченим великим містом. Все може бути гармонійно, комфортно і зручно навіть в невеликому місті поблизу столиці. Саме тут я відчув себе на своєму місці.

.

Добавить комментарий