У США вбивцю допоміг знайти папуга

У США вбивцю допоміг встановити папуга. Суд визнав винною жительку Мічигану Гленну Дюрема в тому, що вона застрелила чоловіка. У цьому допомогли свідчення папугу, який після вбивства постійно повторював: «Не стріляй». Адвокат Олександр Карабанов заявив НСН, що в Росії таке неможливо в принципі.

«У нас радикально відрізняється сам правовий інститут. Я вважаю, що в Росії таке неможливо. Я, як колишній слідчий, ніколи не стикався з цим. Зараз, я думаю, що на практиці такого немає, щоб слідчі органи брали до уваги свідчення не людей, а тварин », - запевнив НСН співрозмовник.

При цьому прокурор відмовив папузі виступити в суді, однак показання до відома прийняв.

Адвокат: Російський суд папуги б слухати не став!

Хто говорить папуга допоміг встановити вбивцю чоловіка в США. Суд визнав винною жительку Мічигану Гленну Дюрема в тому, що вона застрелила чоловіка. У цьому допомогли свідчення папугу, який після вбивства постійно повторював: «Не стріляй». Адвокат Олександр Карабанов заявив НСН, що в РФ подібних ситуацій не було.

«Я вважаю, що в Росії таке неможливо. Я, як колишній слідчий, ніколи не стикався з цим. Зараз, я думаю, що на практиці такого немає, щоб слідчі органи брали до уваги свідчення не людей, а тварин », - запевнив НСН співрозмовник.
За словами Олександра Карабанова, в цьому плані в Росії і США відрізняються підходи до розслідувань.
«У нас радикально відрізняється сам правовий інститут. В Америці існує, так зване, прецедентне право, в Росії право кодифіковане, тобто все протиправну поведінку у нас зафіксовано саме в кодексі, відповідно доказова база, прийоми і методи, якими доводяться злочину, теж іноді бувають різні », - сказав Карабанов.

Варто зазначити, що прокурор відмовив папузі виступити в суді, щоб встановити істину, проте показання до відома прийняв, повідомляє «Російська планета» .

.

Добавить комментарий