Сирійські курди підтримали референдум Іракського Курдистану

Восени 2017 року відбудеться референдум про незалежність Іракського Курдистану. Представник сирійських курдів в Росії Джавад Мухаммад заявив НСН, що є противники референдуму, але вони не завадять його проведення.
«Цей референдум давно очікується, єдині, хто можуть цьому опиратися, це Туреччина і Ірак. Тому що в Туреччині живе близько тридцяти мільйонів курдів, і вони бояться, що це може відбитися на них. В Іраку теж живе близько дев'яти мільйонів, вони теж бояться цього. А так, в принципі, все за референдум. Я думаю, американці, весь Захід і Росія нас підтримають. Шанси на успіх стовідсоткові », - заявив він.

Джавад Мухаммад також зазначив, що сирійські курди в даний момент до референдуму не готові через війну з терористами.
«Сирійські курди поки не будуть проводити референдум. Ми зараз ведемо війну з ІГІЛ (терористична організація, заборонена в Росії), ми повинні викурити його з Сирії. Це терористична організація, яка воює з усією людською цивілізацією, ми повинні їх повністю знищити. Американці повністю нас підтримують, озброюють. Я думаю, що і Росія теж нас підтримає в цьому. Ми дуже задоволені позицією Росії », - заключілсобеседнік НСН.
Іракський Курдистан - автономія у складі Іраку. У березні глава Іракського Курдистану Масуд Барзані заявив , що референдум з питання незалежності ІК пройде найближчим часом.

.

Добавить комментарий