Джиган розповів, чому на дівчат-реперів дивляться з іронією

Джиган, став гостем «Ранкового шоу» на BEST FM. Про те, як бути романтичним репером і важко вести велике господарство, читайте тільки на НСН.
Репер Джиган побував на «ранковому шоу» на BEST FM. Він розповів читачам НСН, як прийшов в реп-культуру, яким буде його новий альбом, і як важливо відвідувати дитячі ранки своїх дітей.
- Ти сам відчуваєш себе в амплуа найромантичнішого репера країни?
- Звучить якось дуже нудотно, як солодка сіль. Романтика властива мені, але ... я не найромантичніший (сміється). Багато пісень романтичних, про любов, лірики багато. Ну, якщо так сприймає мене моя публіка, то я не проти.
- А реп може бути романтичним?
- Ну звичайно! Романтизм в хіп-хоп культуру прийшов, напевно, з R'n'B, блюзу. Тому перші романтичні треки були у хіп-хоп виконавців дуже давно.
- А як давно ти прийшов в цю культуру? У тебе відразу з'явилася любов саме до реп-музиці або були інші музичні стилі, які пройшли через тебе?
- Зараз я не прив'язаний до стилю взагалі, я як раз працюю над новим альбомом, і його абсолютно не можна назвати реп-альбомом. Це класне змішання стилів. Дійсно з дитинства я був поглинений хіп-хоп музикою. Щось інше? Ну, танцювальну музику, фанк, бувало, слухав.
- Щось з цього буде враховано в твоєму альбомі?
- От саме «Earth, Wind & Fire», наприклад. Диско-фанку там особливого не буде, але будуть елементи. Багато буде всього злито воєдино.
- А скільки буде дуетів?
- Ти не повіриш, дуетів буде небагато. Буде дует з Ані Лорак і буде ще один дует з дівчинкою, і єдиний хіп-хоп трек на альбомі буде з хіп-хоп виконавцем, поки не знаю, з яким.
- Як ти вважаєш, дівчата, які приходять в хіп-хоп культуру, як на них дивляться хлопці-репери? Вони дивляться з повагою або з якоїсь іронією?
- З іронією, звичайно. Як сказав мій товариш Василь Вакуленко: «Ну і що, що вони погано читають? Зате вони красотули »(сміється) З талановитих можу назвати тільки Нікі Мінаж і все. Лорен Хілл ще, може, спеку дасть, одна з перших потужних артисток, які роблять хіп-хоп крім цього, вона дуже круто співає.
- Як і у скільки починається твій день? У скільки ти зазвичай прокидаєшся?
- Коли НЕ приходжу на ефір в «Ранкове шоу», прокидаюся зазвичай в десять. А взагалі залежить від того, у скільки я лягаю. Немає такого, щоб у мене був режим, що я повинен лягти в дев'ять, завтра прокинутися о дев'ятій. У мене ненормований графік, сьогодні я, наприклад, ліг о шостій ранку.
- Чому ти вирішив жити за містом?
- Тому що у мене багато дітей і скоро буде ще більше, потрібно свіже повітря і все таке.
- А чи важко вести господарство велике?
- Насправді крута тема. Мене друзі підбивають на фермерство, на курники. Я не пробував, не знаю, але, коли у тебе вдома свої кури, свіже м'ясо, свіжі яйця, це дуже добре.
- У багатьох інтерв'ю ти говориш, що приділяєш багато часу сім'ї, граєш з дівчатками. Як це відбувається?
- Папа бере колоночку, включає музончік, лягає на диван і спостерігає за грою діточок. Потім іноді грає в хованки. З дівчатами простіше: у них є іграшки, ми граємо в якісь ігри смішні.
- А як вони музику твою сприймають?
- Дуже вибірково. Щось їм подобається, а що-то взагалі мимо.
- Ти ходив колись на дитячі ранки або батьківські збори?
- Звичайно, на все ходжу. Це, може бути, буде звучати дивно, але не можна таке пропускати. Якщо перші заморозки свою дитину пропустили, обов'язково надолужуйте.
- А ти добрий тато або строгий?
- Я добрий, на жаль, добрий. Тут дуже тонкий момент, старшої суворість не потрібна, молодшої потрібна.
- Розкажи про свою нову пісню.
- Новий трек добре зайшов слухачам. Вийшов класний танцювальний трек, який реально «прокачує» танцпол. Я дивлюся інстаграми слухачів, всім респект, хто викладає відео, дуже приємно. Дуже багато хороших каверів. Я часто роблю репости, коли бачу хороші кавери. Я глибоко вивчив цю історію, у нас дуже багато кавер-артистів талановитих, вони дуже круто співають, круто роблять кавери. Є навіть великі сторінки кавер-музикантів з великою кількістю передплатників.
- Розкажи про свій новий альбом.
- Зараз йде велика робота над ним. Планую випустити його влітку, в підтримку до нього буде кілька концертів, і восени я планую свій перший сольний концерт в Москві.
- А що ти в машині слухаєш? Під що тренуєшся?
- Я слухаю реп. Новинки хіп-хоп музики, яка зараз в тренді. При цьому слухаю іноді олдскульчік, багато G-House зараз слухаю. А тренуюся я, як не дивно, взагалі без музики. Коли щось грає, я не звертаю на це уваги. У мене друг реально тисне більше, коли у нього в навушниках грає хіп-хоп французький, а мені все одно, яка музика грає.
- Яка татуювання на твоєму тілі найулюбленіша у твоїх дівчаток?
- Немає такої, яку вони б виділяли. Дракон, напевно.

.

Добавить комментарий